OTWARTE MISTRZOSTWA GMINY GIŻYCKO 

W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM I SNB

listy starowe gmina gizycko pdf.pdf

NARTY



Kategoria A/K



nr



I



II



czas



Kategoria B/K



nr



I



II



czas



Kategoria C/K



nr



1



Pola Biega



47



32,53



32,28



64,81



Julia Małż



24



24,65



23,80



48,45



2



Kalina Zdanowicz



29



33,92



36,17



70,09



Maria Wrotniak



16



26,58



25,63



52,21



3



Berenika Wysocka



40



58,20



36,39



94,59



Maja Szwejk



27



28,64



27,16



55,8



4



Patrycja Osiecka



43



DNF



71,83



Lidia Łozak



5



29,72



31,59



61,31



5



6



7



8



9



10



11



Kategoria A/M



nr



I



II



czas



Kategoria B/M



nr



I



II



czas



Kategoria C/M



nr



1



Aleksander Maciejczyk



7



23,97



23,89



47,86



Itan Ciborowski



8



19,77



19,55



39,32



Patryk Olbryś



26



2



Oskar Świątkowski



3



25,69



25,39



51,08



Krystian Świątkowski



2



25,37



23,46



48,83



3



Wiktor Bełbot



12



31,69



119,12



150,81



Wiktor Kozioł



22



27,94



26,57



54,51



4



Mikołaj Osiecki



45



DNF



59,05



Krystian Leszczyński



28



28,81



28,08



56,89



5



Dawid Bełbot



14



32,41



31,43



63,84



6



Igor Bełbot



15



50,89



36,34



87,23



7



8



9



10



11



12



13



14



15



16



17



18



2





ZAWODY SNB



Kategoria A/K



nr



czas



II



II



Kategoria B/K



nr



I



II



czas



Kategoria C/K



nr



1



Daria Kukiełko



38



35,67



34,12



69,79



Amelka Lula



31



2



3



4



5



6



7



8



9



10



Kategoria A/M



nr



czas



I



II



Kategoria B/M



nr



I



II



czas



Kategoria C/M



nr



1



Krystian Świątkowski



2



37,88



38,06



75,94



Karol Hajduk



37



27,70



27,40



55,10



Adam Saługa



10



2



Oskar Świątkowski



3



224,00



107,00



331,00



Krzysztof Walendzewicz



19



3



Tomasz Milewski



32



4



Rafał Fedorowicz



34



5



Dariusz Fedorowicz



33



6



7



8



9



10



11



12



13



14



15



16



17



18



3





4





I



II



czas



Kategoria D/K



nr



I



II



czas



Kategoria E/K



nr



I



II



czas



Iwona Szafrańska



6



19,77



19,94



39,71



Barbara Jaksina



20



26,77



25,94



52,71



Eliza Kułakowska



36



23,84



23,98



47,82



Iwona Małż



25



28,62



27,96



56,58



Karolina Wysocka



41



30,14



29,42



59,56



Edyta Osiecka



42



DNF



41,95



I



II



czas



Kategoria D/M



nr



I



II



czas



Kategoria E/M



nr



I



II



czas



27,92



28,87



Krzysztof Walendzewicz



19



18,49



18,76



37,25



Sebastian Ciborowski



9



18,50



18,46



36,96



Jan Naruszewicz



18



19,20



19,06



38,26



Ryszard Saługa



11



20,04



20,44



40,48



Adam Saługa



10



19,78



19,55



39,33



Andrzej Świątkowski



1



21,30



20,87



42,17



Wojtek Lula



30



20,46



20,15



40,61



Paweł Kozioł



23



21,92



22,13



44,05



Łukasz Kułakowski



35



21,14



20,94



42,08



Marek Jasudowicz



4



23,61



22,30



45,91



Kamil Biega



99



22,00



21,84



43,84



Maciej Wrotniak



17



24,34



23,45



47,79



Andrzej Lemieszek



46



24,87



28,87



53,74



Maciej Osiecki



44



28,83



25,62



54,45



Klaus Sobolewski



21



27,55



27,57



55,12



5





I



II



29,73



31,39



I



II



czas



22,66



22,88



45,54



24,08



22,87



46,95



27,77



25,79



53,56



28,27



26,79



55,06



28,78



26,89



55,67