Miło widzieć Cię na naszej stronie!!! 

     Poszukujesz ciekawego miejsca na wyjazd szkoleniowy, integracyjny, motywacyjny ? Trafiłeś idealnie. Panują tu doskonałe warunki dla osób lubiących aktywny wypoczynek, kajaki, spacery, błogie lenistwo.

Organizujemy pobyty szyte na miarę Twojego budżetu. Dbamy o to , aby nasz ośrodek pozostał na długo w pamięci. Do dyspozycji mamy duży teren nad jeziorem w otoczeniu lasów. Dla miłośników natury organizujemy przejażdżki do naszego zoo safari gdzie odwiedzicie setki zwierząt.

Zimą wychodząc z pensjonatu w butach narciarskich możecie doskonalić swoje umiejętności w narciarstwie na naszym stokach. Dodatkowo oferujemy zjazdy tubingowe przez cały rok. Będzie to czas pełen ruchu i zabawy. Po dniu pełnym wrażeń odpoczniecie w naszym pensjonacie z widokiem na jezioro. Dysponujemy 15 pokojami z łazienkami. Na gości czeka również bar i restauracja z daniami kuchni polskiej i regionalnej np. autorskie kartacze z konfitowaną kaczką, sandacz w cieście piwnym. Zorganizujemy różne degustacje mięsne, rybne i procentowe. Dodatkowo abyście się nie nudzili zaprosimy Was na warsztaty cygarowe, whisky, winne, produkcji białej kiełbasy, pieczenia sękacza, warsztaty taneczne i wiele innych. Wieczorem zrelaksujecie się przy płomieniach ogniska, w gorącej bani lub saunie przy biesiadzie z pieczeniem mazurskiej jagnięciny.kontakt: 

Renata Świątkowska

rezerwacje@skimazury.pl

kom. 790 492 492