KORONAWIRUS

ZOO SAFARI

KORONAWIRUS:

Wszystkich naszych Gości ZOO SAFARI prosimy o przybywania w maseczkach i umawianie się na indywidualne wyjazdy (kom. 660 811 811). Celem jest zabieranie jednej rodziny na jeden samochód lub przyczepę z zachowaniem 2 metrowych odległości. Nasz przewodnik będzie również w maseczce i będzie zachowywał bezpieczny odstęp. Po każdym wyjeździe paka samochodu lub przyczepy będzie dezynfekowana. Toalety pozostają nieczynne.


Zjazdy TUBINGOWE
KORONAWIRUS:
Zapraszamy na zjazdy TUBINGOWE, prosimy o umawianie się na konkretną godzinę (kom. 660 811 811). Celem jest aby jedna rodzina korzystała w danym czasie ze zjazdów. Toalety pozostają nieczynne.


PENSJONAT SIELANKA

KORONAWIRUS:

Zgodnie z wytycznymi MZ wznawiamy działalność usług hotelowych z obostrzeniami. Maksymalna ilość osób zameldowanych w pensjonacie 30, śniadania, obiady, kolacje podawane wyłącznie do pokoi Gości zameldowanych.  Na wejściu do pensjonatu obowiązkowa dezynfekcja rąk. W pensjonacie mogą przebywać tylko osoby zameldowane. Udostępniamy kajaki i łódki. Basen, sauna, bania pozostają nieczynne. Pokoje, restauracja oraz hole będą ozonowane w tym czasie będziemy prosić Gości o nie korzystanie z tych pomieszczeń.


PROSIMY WSZYSTKICH O WYROZUMIAŁOŚĆ I PRZESTRZEGANIE ZASAD.

Cały czas zasady zmieniają się i staramy je bierząco aktualizować.