KORONAWIRUS

ZOO SAFARI

KORONAWIRUS:

Wszystkich naszych Gości ZOO SAFARI prosimy o przybywania w maseczkach i udawanie się do wyznaczonego punktu. Część pensjonatu jaki i terenu przy jeziorze jest zarezerwowana dla Gości zakwaterowanych w pensjonacie.  Nasz przewodnik będzie również w maseczce i będzie zachowywał bezpieczny odstęp. Po każdym wyjeździe paka samochodu lub przyczepy będzie dezynfekowana.

stan na 22.07.2020r.


Zjazdy TUBINGOWE
KORONAWIRUS:

Na zjazdy Tubingowe umawiamy telefonicznie na konkretne godziny z podaniem czasu przebywania (kom. 660-811-811). Dętki są dezynfekowane po każdym zdaniu sprzętu. Prosimy o zachowanie 2 metrowych odstępów. Pensjonat SIELANKA wraz z terenem przed jest zarezerwowany wyłącznie dla Gości zakwaterowanych w pensjonacie.

>>>Prosimy o przybywanie w maseczkach<<<

stan na 22.07.2020r.


PENSJONAT SIELANKA

KORONAWIRUS:

Zgodnie z wytycznymi MZ wznawiamy działalność usług hotelowych z obostrzeniami.   Na wejściu do pensjonatu obowiązkowa dezynfekcja rąk. Udostępniamy kajaki i łódki. Basen, sauna, bania pozostają nieczynne. Pokoje, restauracja oraz hole będą ozonowane w tym czasie będziemy prosić Gości o nie korzystanie z tych pomieszczeń.

stan na 22.07.2020r.


PROSIMY WSZYSTKICH O WYROZUMIAŁOŚĆ I PRZESTRZEGANIE ZASAD.

Cały czas zasady zmieniają się i staramy je bierząco aktualizować.