Zapraszamy do realizacji 

BON TURYSTYCZNEGO na nasze usługi

REGULAMIN:

Sielankowy BON TURYSTYCZNY - pakiet sportów zimowych dla dzieci i młodzieży.


Wykonawcą usługi jest: OŚRODEK MAZURSKI 11-510 Wydminy, Okrągłe 10 www.skimazury.pl

  1. Organizatorem IMPREZY TURYSTYCZNEJ jest Akademia Aktywnego Wypoczynku Mamut Camp ul. Ciechanowska 20 06-445 Strzegowo Telefon: (23) 30 70 177, 883 455 855 www.mamutcamp.pl.
  2. W zestawie kupowanych biletów/karnetów musi znaleźć się bilet dla dziecka, którego dotyczy bon.
  3. Warunkiem wykorzystania Bonu Turystycznego jest zakup usługi łączonej min. dwie usługi z pośród: NARTY (karnet narciarski), zjazdy na dętkach tubingowych, wypożyczenie sprzętu narciarskiego, noclegi. Bon nie obejmuje jedzenia i napojów.
  4. Pamiętaj! Złożone przez Ciebie zamówienie musi zostać zrealizowane do końca sezonu narciarskiego 2021/2022 sezon kończy się jak nie ma warunków śnieżnych.
  5. Rozliczenie Bonu następuje w bistro Pensjonatu SIELANKA po wcześniejszym umówieniu telefonicznym kom. 660 811 811.
  6. Aby dokonać płatności Bonem Turystycznym należy podać podczas rozmowy jednorazowy kod potwierdzający płatność, który otrzymasz SMS-em na numer telefonu podany podczas rejestracji w systemie PUE ZUS.
  7. Dokument potwierdzający dokonania transakcji jest faktura imienna dziecka, którego dotyczy bon. Wysyłana na adres mailowy.
  8. Na 2 karty chipowe nabijamy odpowiednia ilość punktów (potrzeba kaucja 40zł za dwie karty w gotówce) i można nimi dokonywać usług zgodnych z punktem 3 Regulaminu.