KONFERENCJE - SZKOLENIA

Pragniemy przedstawić atrakcyjną ofertę konferencyjna na Mazurach. 

Nasze miejsce wspaniale nadaje się do organizacji imprez firmowych jak i wydarzeń, posiadamy bardzo duże doświadczenie i zaplecze. Komfortowe pokoje w połączeniu z bardzo dużym terenem i wieloma super atrakcjami umilą pobyt. Jeżeli chcesz wyróżnić się nie zwlekaj zapytaj o atrakcyjną ofertę: rezerwacje@skimazury.pl 

 A może prezentacja maszyn, urządzeń? mamy duży teren oraz niezbędny sprzęt do rozładunku. Wystawa z tłem jeziora ciekawa sprawa. 

Przygotujemy fantastyczne dania kuchni Mazurskiej. Wędliny z dziczyzny czy carpaccio ze słoniny, ryby w różnych odsłonach. 

Zabawa połączona z integracją zespołu. Wyścigi samochodami zdalnie sterowanymi. Kopanie koparkami i wiele innych konkurencji w Świecie zdalnie sterowanym.

ZOO SAFARI to niezwykła podróż do dzikich zwierząt, obserwacje ich oraz nie zapomniany kontakt. Przejażdżki organizujemy specjalnie przygotowanymi pojazdami. 

Stacja narciarska czynna zimą i latem, 2 wyciągi orczykowe, naśnieżanie, trasy ratrakowane i oświetlone, wypożyczalni i serwis narciarski, instruktorzy. Organizujemy zawody narciarskie i snowboardowe.
Latem mountainboarding.

Wędkarstwo! Organizacja zawodów dla firm.

Na życzenie organizujemy quady, off road, paintball, gry i zabawy integracyjne, strzelnice, ruletke, gry terenowe, warsztaty rzeźbiarskie, modelarskie, animacje dla dzieci. 

Jeżeli nie posiadamy czegoś w ofercie postaw przed nami wyzwanie a spełnimy je:)