WITAMY W PENSJONACIE SIELANKA

     SIELANKA położona jest na malowniczym, pagórkowatym terenie nieopodal Giżycka, nad cichym jeziorem Skomack Mały w sercu Mazur Garbatych. Ten jeden z najpiękniejszych zakątków Mazur przyciąga wielu turystów, miłośników nieskażonej przyrody i wypoczynku w otoczeniu natury.

 

      Panują tu doskonałe warunki dla rodzin z dziećmi, osób lubiących aktywny wypoczynek, wędkarzy, grzybiarzy, myśliwych, obserwatorów dzikiej przyrody, a zimą także narciarzy. Jest to znakomite miejsce na krótkie wycieczki, gdyż w okolicy znajduje się mnóstwo atrakcji turystycznych. W SIELANKA znajduje się 15 pokoi z łazienkami  w sumie 55 miejsc noclegowych. Parking niestrzeżony. W restauracji dostępne jest WIFI.

 

    Na gości czeka bar i restauracja specjalizująca się w tradycyjnych daniach kuchni polskiej i regionalnej. Większość produktów pochodzi z własnego gospodarstwa ekologicznego, na miejscu wędzi się wędliny i uprawia zioła. Zadaszone miejsce na grill i ognisko doskonale sprawdzają się na wieczorne spotkania i biesiady.


CENNIK POKOJECennik indywidualnyrodzaj pokoju1 osobowy135 zł2 osobowy210 zł3 osobowy305 zł4 osobowy405 złDzieci do lat 3 bez opłat w łóżku rodziców bez dodatkowych świadczeńW cenę wliczone śniadanieCennik rodzinny z dziećmi od 3 do 12 latrodzaj pokoju1 dziecko2 dzieci3 dzieciOsoba dorosła plus165 zł225 zł275 zł2 Osoby dorosłe plus270 zł320 zł375 złDzieci do lat 3 bez opłat w łóżku rodziców bez dodatkowych świadczeńW cenę wliczone śniadanierezerwacja 660-811-811, e-mail: rezerwacje@skimazury.pl , www.skimazury.pl1