BIZNES - KONFERENCJE Z WIDOKIEM NA JEZIORO

    Planujecie organizację konferencji na Mazurach? Szukacie obiektu dla partnerów biznesowych, który jednocześnie zapewnia kameralne pomieszczenia na spotkania? Potrzebne jest Wam w pełni wyposażone miejsce na szkolenie obok miasta Giżycka? Nasze zaplecze konferencyjne doskonale spełni wszystkie te wymagania.

    Jeśli szukacie czegoś więcej niż zwykłego miejsca na konferencje, zapraszamy do Okrągłego. OKRĄGŁE RESORT SKIM&SPA Oferuje  sielskie urządzone pokoje,  wyposażoną sale konferencyjne  i wyśmienitą regionalną kuchnię. 

    Nad Państwa wygodą czuwać będzie profesjonalna, miła i uśmiechnięta obsługa.     

 

  Nasz obiekt to idealne miejsce na kameralne konferencje i spotkania firmowe.  Dziewicza natura Mazur Garbatych  pozwoli uczestnikom na pełne skoncentrowanie się na omawianej tematyce. Mazurski krajobraz  sprzyja spacerom, rozmowom i wymianie doświadczeń.

    Niezależnie od wielkości wydarzenia, w naszej ofercie znajdą Państwo odpowiednie sale konferencyjne. Proponujemy dwie klimatyczne i funkcjonalne pomieszczenia:

* Sala mała do 30 osób

* Sala weranda z widokiem na jezioro do 50 osób

   Każda nasza sala konferencyjna posiada wyposażenie niezbędne podczas tego typu spotkań. Przygotowaliśmy między innymi: ekran, rzutnik, flipchart i mazaki oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Cennik wynajmu sal:

SZKOLENIA I WYKŁADY TO NIE WSZYSTKO...

   OKRĄGŁE RESORT SKI & SPA nie jest typowym obiektem konferencyjny. Nasz ośrodek zapewnia szereg atrakcji całorocznych, które czynią pobyt u nas wyjątkowym. W Resorcie funkcjonują: strefa zimowa (stok narciarski, tubing, zimowe safari ze zwierzętami i letnia (letnie safari, wodne atrakcje oraz SPA). 

   Proponujemy pomoc w organizacji różnego rodzaju imprez i atrakcji: 

  • zajęcia integracyjne na terenie 100 hektarów należących do obiektu,
  • nieformalne wieczory,
  • wieczory tematyczne,
  • dyskoteki z karaoke,
  • degustacje: win, rumów, nalewek, cygar I whisky,
  • degustacje regionalnych potraw,
  • wypożyczanie łódek, kajaków, roweru wodnego, kijków do nordic walking,
  • sporty motorowodne  (Wake, narty, koło, banan),
  • pikniki, grille i ogniska,
  • oraz scenariusze wymyślone przez Państwa.

   Posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie w organizacji konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych, które organizujemy z równym zaangażowaniem, co imprezy integracyjne, przyjęcia i inne rozrywki. 

Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa ofertę. Nasz zespół czeka na Państwa zapytania:

rezerwacje (at) skimazury.pl , kom. 660-811-811.