WITAMY W PENSJONACIE SIELANKA

     SIELANKA położona jest na malowniczym, pagórkowatym terenie nieopodal Giżycka, nad    cichym.  jeziorem    Skomack   Mały  w sercu   Mazur.  Garbatych.   Ten  jeden  z najpiękniejszych   zakątków   Mazur   przyciąga. wielu  turystów, miłośników nieskażonej przyrody i wypoczynku w otoczeniu natury.

 

      Panują  tu  doskonałe   warunki   dla   rodzin   z   dziećmi,  osób   lubiących  aktywny wypoczynek,  wędkarzy,  grzybiarzy,  myśliwych,  obserwatorów dzikiej przyrody, a zimą także narciarzy. Jest to znakomite miejsce na  krótkie wycieczki, gdyż w okolicy znajduje się mnóstwo atrakcji turystycznych. W  SIELANKA  znajduje się 15 pokoi z łazienkami  od 42 do 60  miejsc noclegowych. Parking niestrzeżony.  W restauracji  dostępne  jest WIFI. 

KORONAWIRUS: maksymalna ilość osób zameldowanych 30. Basen, sauna, bania nieczynne.

 

    Na  gości  czeka  bistro  specjalizująca  się  w  tradycyjnych  daniach  kuchni  polskiej i regionalnej.  Większość  produktów  pochodzi  z własnego  gospodarstwa ekologicznego, na miejscu wędzi się wędliny  i  uprawia  zioła.  Zadaszone miejsce  na i ognisko doskonale sprawdzają się na wieczorne spotkania i biesiady.

KORONAWIRUS: wszystkie posiłki podajemy wyłącznie do pokoi. Codziennie ozonujemy części wspólne, pokoje ozonujemy po wymeldowaniu Gości. 


KORONAWIRUS:

Zgodnie z wytycznymi MZ wznawiamy działalność usług hotelowych z obostrzeniami. Maksymalna ilość osób zameldowanych w pensjonacie 30, śniadania, obiady, kolacje podawane wyłącznie do pokoi Gości zameldowanych.  Na wejściu do pensjonatu obowiązkowa dezynfekcja rąk. W pensjonacie mogą przebywać tylko osoby zameldowane. Udostępniamy kajaki i łódki. Basen, sauna, bania pozostają nieczynne. Pokoje, restauracja oraz hole będą ozonowane w tym czasie będziemy prosić Gości o nie korzystanie z tych pomieszczeń.


  • Pensjonat SIELANKA
ArenaRC
ZOO SAFARI
Wyciąg narciarski