WITAMY W PENSJONACIE SIELANKA

     SIELANKA położona jest na malowniczym, pagórkowatym terenie nieopodal Giżycka, nad    cichym.  jeziorem    Skomack   Mały  w sercu   Mazur.  Garbatych.   Ten  jeden  z najpiękniejszych   zakątków   Mazur   przyciąga. wielu  turystów, miłośników nieskażonej przyrody i wypoczynku w otoczeniu natury.

 

      Panują  tu  doskonałe   warunki   dla   rodzin   z   dziećmi,  osób   lubiących  aktywny wypoczynek,  wędkarzy,  grzybiarzy,  myśliwych,  obserwatorów dzikiej przyrody, a zimą także narciarzy. Jest to znakomite miejsce na  krótkie wycieczki, gdyż w okolicy znajduje się mnóstwo atrakcji turystycznych. W  SIELANKA  znajduje się 15 pokoi z łazienkami  od 42 do 60  miejsc noclegowych. Parking niestrzeżony.  Basen czynny jest pomiędzy Bożym Ciałem (połowa czerwca) a końcem sierpnia, wymiary 6,3x3x1,55. W restauracji  dostępne  jest WIFI.

 

KORONAWIRUS: maksymalna ilość osób zameldowanych 30. Basen, sauna, bania nieczynne.

 

    Na  gości  czeka  bistro  specjalizująca  się  w  tradycyjnych  daniach  kuchni  polskiej i regionalnej.  Większość  produktów  pochodzi  z własnego  gospodarstwa ekologicznego, na miejscu wędzi się wędliny.  Zadaszone miejsce  na i ognisko doskonale sprawdzają się na wieczorne spotkania i biesiady.


KORONAWIRUS:

Zgodnie z wytycznymi MZ wznawiamy działalność usług hotelowych z obostrzeniami.   Na wejściu do pensjonatu obowiązkowa dezynfekcja rąk. Udostępniamy kajaki i łódki. Basen, sauna, bania pozostają nieczynne. Pokoje, restauracja oraz hole będą ozonowane w tym czasie będziemy prosić Gości o nie korzystanie z tych pomieszczeń.


stan na 22.07.2020r.


  • noclegi Mazury
ArenaRC
ZOO SAFARI
Wyciąg narciarski