Majówka na Okrągło

   Maj to jeden z najpiękniejszych momentów które możemy zaobserwować wśród pól, łąk.  Wschody i zachody słońca nad mazurskimi jeziorami , zapach dymu z ogniska. Spacery z bliskimi, wieczorne spotkania na pomoście Przyjedź, zobacz i pokochaj OKRAGŁE Resort Ski & SPA !

 W pakiecie:

* Dwa noclegi w terminie 28.04.2023- 03.05.2023

* Pełne wyżywienie z napojami bezalkoholowymi do posiłków

* Regionalna 4 daniowa mazurska kolacja w piątek

* Wielkie grillowanie w sobotę - otwarcie sezonu z najbliższymi

* Niedzielna Wyprawa na Safari ZOO z najmłodszymi – konkursy rozpoznawania zwierząt i drzew

* Poniedziałkowe Spotkanie z przewodnikiem i wyprawa z kijkami Nordic Walking oraz konkurs strzelania z działa ziemniaczanego

* Włoski wieczór z wypiekaniem pizzy na żywo we wtorek oraz ognisko z pieczeniem kiełbasek

* Łódki i kajaki oraz wędki dla zainteresowanych

* Program animacji dla dzieci

Dla zainteresowanych po wcześniejszych zapisie joga na świeżym powietrzu. Bezpłatny Internet na terenie całego obiektu.
Możliwość wypożyczenia gier planszowych i puzzli.

Pakiet rozpoczyna się lunchem, a kończy śniadaniem.

Dla gości zainteresowanych wcześniejszym przyjazdem lub pozostaniem dłużej oferujemy 20-procentowy rabat na dodatkowe noclegi.

Resort zastrzega sobie możliwość niezrealizowania niektórych usług zawartych w ofercie lub realizację ich w ograniczonym zakresie w razie braku minimalnej liczby osób chętnych.


 
 
 

Ważne informacje Zapoznaj się Ważne informacje

Przyjazd Zameldowanie od 16:00

Wyjazd Wymeldowanie do 11:00

Koszt 475 PLN osoba/noc osoby dorosłe.

Polityka względem dzieci

Dzieci do lat 2 bezpłatnie. Dzieci w wieku 2-12 lat 130 zł/doba. Od 12 lat dzieci liczone sa jako pełnopłatne. Dotyczy pobytu ze śniadaniem. *W przypadku ofert specjalnych oraz pakietów cena może się różnić.    

Warunki anulacji

Do złożenia rezerwacji wymagana jest wpłata zadatku w wysokości 30 % wartości pobytu za pośrednictwem systemu płatności online. Bezkosztowa anulacja oraz zwrot zadatku możliwe są w przypadku anulowania rezerwacji w terminie: 30 dni przed przyjazdem - dotyczy rezerwacji dokonanych na min. 60 dni przed przyjazdem. 21 dni przed przyjazdem - dotyczy rezerwacji dokonanych w przedziale 59-30 dni przed przyjazdem. 7 dni przed przyjazdem - dotyczy rezerwacji dokonanych w przedziale 29-8 dni przed przyjazdem. do godziny 15.00 w dniu poprzedzającym rezerwację - dotyczy rezerwacji dokonanych na max. 7 dni przed przyjazdem. W przypadku nie pojawienia się gościa w obiekcie w dniu przyjazdu wpłacona przedpłata przepada. W przypadku skrócenia pobytu Gość zostanie obciążony pełną kwotą wynikającą z zarezerwowanych noclegów.